Blog naukowy z Warszawy. Zdobądź edukację z języka francuskiego, nauki gry na perkusji!

Muszę iść do szpitala – kontynuacja

Przestań winić innych za to, co ci się przytrafiło. Pozbądź się wszelkich emocjonalnych śmieci. Odrzuć urazy, nienawiść i zawiść. Otwórz się na innych, postaw sobie za cel dostrzeganie ich dobrych stron. Zrób postanowienie, że od teraz siebie i innych darzyć będziesz sympatią. Sobie oraz innym przebacz wszystko, co zdarzyło się w przeszłości, i zacznij życie na nowo. Odepchnij stare bariery i zrób przestrzeń dla wspaniałych nowych możliwości. Zadziw sam siebie.

Pozwól teraz na pojawienie się ciebie prawdziwego, tej, zaiste, doskonałej istoty, którą jesteś obecnie. Wymieć wszelkie emocjonalne zahamowania, jakie przez te lata w sobie nosiłeś – nie są one żadną częścią ciebie prawdziwego i jedynie ci przeszkadzają. Spoglądaj na siebie jako na kogoś silnego i pozytywnego, zobacz w sobie stwórcę własnego przeznaczenia, niech będzie to dla zdrowia, dobrobytu i szczęścia.

Jeżeli czeka cię operacja, sporządź sobie taśmę z nagraniem, które odtwarzać będziesz w trakcie zabiegu oraz potem, w okresie rekonwalescencji (zob. Skrypt na s. 189). Niektóre szpitale stosują już tę metodę. Gdy trwa operacja, pacjent słucha nagrania przez słuchawki. Nagranie zawiera sugestie szybkiego powrotu do zdrowia, które podświadomość pacjenta rejestruje pomimo narkozy. Dowiedziono, że proces rekonwalescencji pacjentów, którzy mieli możność słuchania takich taśm w czasie operacji, przebiega znacznie szybciej, niż dzieje się to w normalnych przypadkach: pacjenci tacy ponadto nie cierpią po operacji na nudności i stany depresyjne.

Nie daj się przygasić pesymistycznym prognozom. To, że lekarz nie dostrzega żadnych szans, nie oznacza, że stan twój nie może się poprawić. Znaczy to jedynie, że lekarz wyczerpał swój zasób środków. Istnieją niezliczone przykłady, gdy lekarze poddali się, a pacjent i tak wyzdrowiał.

Pewnemu mężczyźnie powiedziano, że zostały mu tylko dwa miesiące życia. Kiedy usłyszał ten wyrok śmierci, przez chwilę nie mówił nic, a potem zaczął się śmiać. Nagle zrozumiał, jak mało znaczące były wszystkie te sprawy, którymi tak bardzo się przejmował. Obecni byli przekonani, że facet z rozpaczy zwariował. On jednak poszedł do domu i zaczął żyć nowym życiem. Priorytet odebrał zamartwianiu się, a przyznał go zabawie -i wyleczył się całkowicie. Lekarze nie potrafili podać jakiegokolwiek wytłumaczenia.

Tak długo, jak długo się nie poddajesz, możesz wrócić do zdrowia. W sobie nosisz najsilniejszy lek: swoją wiarę w wyleczenie. „Dane wam będzie według wiary waszej” – powiedziano w Biblii. Do ciebie należy jedynie ożywienie tego systemu wiary pozytywną mocą, a resztę pozostaw naturze. Jak zwykle, twój umysł podświadomy wiernie wykona to, co mu przesyłasz w formie obrazów.

Obrazy zdrowia wytwarzają zdrowie. Przyciągasz rzeczy, ku którym posyłasz wiele myśli. Twoje słowa są otwartym sezamem, który usuwa przeszkody i unicestwia przeciwności. Twoje myśli mają moc przenoszenia gór.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.